O nas

Cześć

Nazywam się Mariusz Pryszczewski. Od ponad1999 roku jestem właścicielem firmy Centrum Internetowe. Być może kojarzysz moją markę PPCefekt.pl. Właśnie pod tą marką świadczymy usługi marketingowe oraz prowadzimy regularne, bezpłatne webinary o tematyce marketingowej.

Większość moich komercyjnych szkoleń znajdziesz na stronie https://vod.mariuszpryszczewski.pl/. Jednak od lipca 2021 wszystkie nowe materiały publikuję na stronie https://internetwbiznesie.pl/  , którą właśnie przeglądasz.

Jeżeli chcesz, możesz też obejrzeć bezpłatne materiały na naszym firmowym kanale na Youtube.

Kolejny, bardzo duży zbiór darmowych materiałów o marketingu znajdziesz na mojej grupie na Facebooku „Prosto o marketingu”. Znajdziesz tam również społeczność około 4000 członów, którzy chętne pomogą Ci w kwestiach związanych z marketingiem.

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji związanych z naszymi szkoleniami, usługami czy markami, możesz skorzystać z formularza na stronie Kontakt.

Zakupy.

Jeżeli chcesz zakupić jakiekolwiek szkolenie na tej stronie, możesz zrobić to bez ryzyka. Wszystkie produkty wiedzowe objęte są 100-procentową, 14-dniową gwarancją satysfakcji. To znaczy, że możesz przez 2 tygodnie od zakupu testować zakupione szkolenie i jeżeli cokolwiek sprawi, że zechcesz z niego zrezygnować, gwarantuję natychmiastowy (w ciągu 24 h) zwrot wpłaconej kwoty.

Wszystkie dane dostępowe przekazywane są w wiadomości e-mail natychmiast po opłaceniu zamówienia. Jeżeli nie widzisz takiej wiadomości, prawdopodobnie utknęła w folderze SPAM lub Oferty. Odszukaj tam odpowiednią wiadomość i przenieś ją do folderu Odebrane. To ułatwi komunikację mailową w przyszłości.

Faktury.

Jeżeli zakupisz dowolny produkt i podasz dane do faktury, zostanie ona wystawiona w pełni automatycznie. Jeżeli tak się nie stanie, być może podałeś zły adres e-mail lub serwer blokuję naszą pocztę. Daj wtedy znać przez formularz na stronie kontakt. W informacji podaj alternatywny adres e-mail, na który możemy wysłać fakturę.

Dane rejestrowe firmy.

Za sprzedaż szkoleń odpowiada firma:

Centrum Internetowe Mariusz Pryszczewski
ul. Melomanów 3/17,
20-855 Lublin,
NIP: 7121906358

Copyright © 2022 Centrum Internetowe
Regulamin zakupów | Informacja o przetwarzaniu danych osobowych